tr

DÜNYA HAVACILIK VE SAVUNMA ENDÜSTRİSİ İÇİN

TEKNİK UZMANLIK VE KNOW-HOW İLE DESTEKLENEN

YÜKSEK KALİTELİ PARÇA VE EKİPMAN ÜRETİMİ

grapes

KALİTE

Merkad, ürünlerinin kalite seviyesinin uluslararası standartta olması, savunma ve havacılık endüstrisinde önemli bir yeri olan marka başarısını sürdürmek için

büyük çaba sarfetmektedir. Bu çabaların sonucu olarak firmamız, 2006 yılında ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi sertifikasıyla ödüllendirilmiştir.

  • kalite_1
  • kalite_2
  • kalite_3
wood

TASARIM

Merkad dizayn takımı kendisini , müşterilerine en verimli ve üretim şartlarına en uygun ekipmanları tasarlamaya adamıştır.

Üretim esnasında oluşabilecek olası problemleri önlemek için, ileri düzey similasyon programları kullanılmaktadır.

ÜRETİM

Merkad üretim bölümü, yüksek kaliteli kalıp üretiminde son teknoloji CNC yüksek kesme hızlı freze ,torna,erezyon tezgahları ve yüksek kabiliyetli CAD/CAM sistemi ile donatılmıştır.

Merkadın işlem tecrübesi, yüksek donanımlı, eğitimli çalışanları ve mühendisleri ile dünya çapında önemli müşterileri ile haberleştiği özel CAD/CAM sisteminden gelmektedir.

Üretim planlama birimi ERP programı sayesinde tüm üretim aşamalarından topladığı güncellemeler sayesinde üretim programını anında kontrol edebilmektedir. Bu programın kullanılması

sayesinde firma müşterilerine en doğru üretim ve gönderi zamanını verebilmektedir.

fourth_image

ÜRÜNLER

Merkad; havacılık ve savunma endüstrisi için en yüksek kalitede malzemelerden ekipman ve parça üretimi gerçekleştirmektedir.

Uçuş için kritik olan parçaların yanı sıra kabin içi parçalar da dahil olmak üzere birçok farklı parçanın üretimi ile sektörde önem arz etmektedir.

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

REFERANSLAR

referans
iletisim

İLETİŞİM

Merkad Makina Kalıp San. Tic. Ltd.
Adres: Selahaddin Eyyübi Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi 1596 Sokak. No:20 34517 Esenyurt/İstanbul
Tel: +90 212 483 07 10
Faks: +90 212 483 07 27

logo